Kontakt

Vi erbjuder tjänster inom företagsutveckling, utbildning, processledning, projekt och kostnadsfri företagsrådgivning. Kontakta oss redan idag för att boka ett möte!

073-364 37 40

Maila oss via formuläret nedan eller till camilla.carlsson@coompanion.se

Våra medarbetare

Camilla Carlsson

073 364 37 40
camilla.carlsson@coompanion.se

Pia Tingvall

070 638 00 82
pia.tingvall@coompanion.se

Jonas Lagander

073 310 74 33
jonas.lagander@coompanion.se

 

Hojat Miri

073 092 48 1
hojat.miri@coompanion.se

 

 

Eva Persson Palmcrantz

070 662 43 80
eva.palmcrantz@coompanion.se

 

Isabella Hermelin

070-554 66 71
isabella.hermelin@coompanion.se